aiesec logoNadszedł kolejny rok akademicki, może warto zacząć go od czegoś innego? Najlepiej coś, co sprawi, że nawiążesz liczne znajomości, nauczysz się wielu ciekawych rzeczy oraz zdobędziesz doświadczenie, które wyróżni Cię na rynku pracy. Odpowiedzią jest największa organizacja studencka na świecie: właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC!

Słyszeliście o największych targach pracy w Polsce, jakimi są Dni Kariery? Może o wyjazdach na wolontariat Global Citizen i praktyki zagraniczne z Global Talents? Ktoś z Was uczęszczał na warsztaty językowe Learn By Play? Macie młodsze rodzeństwo? Może któreś z nich skorzystało z warsztatów w ramach Enjoy My Origin, World of Knowledge, Enter Your Future lub International Kindergarten?
 
aiesec story 

Te wszystkie projekty realizowane są przez członków Oddziału Lokalnego AIESEC przy Uniwersytecie Gdańskim. Ty też możesz tworzyć takie projekty, zdobyć znajomości na całym świecie, brać udział w narodowych i międzynarodowych konferencjach, prowadzić własny zespół i nabyć cenne doświadczenie. Dzięki AIESEC poznasz wiele interesujących i ambitnych osób. Działalność w AIESEC na pewno poprawia szansę na znalezienie dobrej pracy – pracodawcy cenią osoby, które rozwijają swój potencjał i poszerzają swoje kompetencje poza studiami. Według Głównego Urzędu Statystycznego w 2013 roku bezrobocie wśród osób w wieku 24-34 przekroczy 30%, dlatego warto pomyśleć o zdobyciu doświadczenia jeszcze podczas studiów.

Zajrzyjcie koniecznie na stronę AIESEC, gdzie znajdziecie więcej informacji o projektach oraz szczegóły dotyczące rekrutacji. Wszystkie aktualności oraz bieżące wydarzenia dostępne są też na Fanpage’u.

Na wysłanie zgłoszenia masz czas do 16 października!
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->