strateg ugSzkolenie „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”, to I edycja szkolenia o tematyce start-up'u, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego oraz start-up Vigo App. Odbędzie się już 24 maja na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o wszystkich studentach Uniwersytetu Gdańskiego. Wysoki poziom merytoryczny gwarantuje udział najlepszych specjalistów, którzy zaprezentują tematykę start-up'u na przykładzie własnych doświadczeń z zakładania i rozkręcania własnej działalności.
strateg startupSzkolenie to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto chciałby zwiększyć wiedzę na temat start-up'u. Jeśli zastanawiasz się jak zbudować swój zespół i poprowadzić go do sukcesu, jak pozyskać fundusze na rozkręcenie własnej działalności, jak zaistnieć na rynku ze swoim biznesem lub jakie są blaski i cienie rozkręcania własnego biznesu, to nie może Cię zabraknąć!

Wstęp na szkolenie „Start-up. Blaski i cienie” jest całkowicie BEZPŁATNY, lecz obowiązuje ograniczona liczba miejsc – 150! Nie płacąc nic, otrzymasz ogromną dawkę wiedzy i miło spędzisz czas z takimi osobami jak: Maciej Stępa, Anna-Maria Wiśniewska, Antoni Łącki, Bolesław Kruszewski, Wiktor Jodłowski i Adam Przykucki.
strateg startup2Zapisy na rozpoczną się 16 maja. Organizatorem szkolenia jest Koło Naukowe Strateg.

Bądź na bieżąco!

Tutaj znajdziesz więcej informacji o wydarzeniu.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->