logo ATDSzkoda życia na pracę, której nie lubisz. Odkryj tysiące możliwości zawodowych - już we wtorek 10 kwietnia, w ERGO ARENA Gdańsk/Sopot - na Absolvent Talent Days, największych targach pracy, praktyk i staży w Polsce. Weź udział w wykładach Natalii Hatalskiej i Filipa Chajzera, poznaj sposób na łączenie pracy z pasją.
10491891 IMG 5198Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalnosci jest projektem skierowanym do młodych ludzi, działających lub chcących działać w obszarze dotyczącym start-up. Akademia to cztery praktyczne szkolenia. Wszystko po to, aby nauczyć się krok po kroku jak rozpocząć działalność, jak długofalowo i skutecznie prowadzić start-up.
wsaib logoJuż 14 listopada w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędzie się seminarium naukowe, które będzie poświęcone historii gdyńskich policjantów w okresie II wojny światowej. Organizatorami spotkania są: Muzeum II Wojny Światowej, Urząd Miejski w Gdyni oraz Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni.
strateg ugSzkolenie „Start-up. Blaski i cienie rozkręcania własnej działalności”, to I edycja szkolenia o tematyce start-up'u, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego oraz start-up Vigo App. Odbędzie się już 24 maja na Wydziale Ekonomicznym UG w Sopocie.
wsaib logoJuż 4 kwietnia na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni odbędzie się druga edycja Konkursu Krasomówczego. Patronat honorowy nad konkursem objął Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej adw. Dariusz Strzelecki, a patronatem merytorycznym zostało wydawnictwo C.H. Beck. Przewidziane są dwa bloki konkursu, w którym udział będą brali studencki oraz uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych.
ug logo noweKonferencja Project Management 2017 - skuteczne zarządzanie biznesem to już IX edycja największej na pomorzu konferencji o zarządzaniu projektami, organizowanej przez Koło Naukowe Strateg Uniwersytetu Gdańskiego.
ug logo noweZdajesz w tym roku maturę i nie wiesz jeszcze, jaką uczelnie wybrać? A może masz już wybrany kierunek i chciałbyś dowiedzieć się o nim jak najwięcej przed rekrutacją? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, nie może zabraknąć 20 i 21 marca na Uniwersytecie Gdańskim. Już pod koniec marca odbędą się targi AKADEMIA 2017 połączone z Dniami Otwartymi Uniwersytetu Gdańskiego. W programie spotkanie z przedstawicielami CKE, szkół wyższych z województwa pomorskiego, jak i całej Polski oraz liczne warsztaty.
Gdańskie Juwenalia to tzw. Neptunalia, czyli największa impreza studencka na Pomorzu. Juwenalia w Gdańsku odbędą się 17-28 maja w Kampusie (w pobliżu Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego). Wydarzenie każdego roku zapewniaja studentom świetną zabawę.
Co ciekawe, nie ma w Gdańsku zwyczaju symbolicznego wręczania kluczy do miasta studentom przez najwyższe władze w mieście, co jest bardzo popularne w innych studenckich miastach podczas Juwenaliów.

Do atrakcji zalicza się m in. pokazy filmowe, turnieje sportowe itp. Poza tym atrakcją jest także kino pod gwiazdami, koncerty plenerowe, śniadania pod akademikami, kabaretony studenckie, ekoloterie, a nawet wyścigi łóżek szpitalnych oraz szereg innych, równie ciekawych zabaw.
Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna w Gdańsku zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w Targach Pracy i Rozwoju Pedagoga, które odbędą się w sobotę 2 kwietnia 2016 roku w godz. 10.00 – 14.00 w siedzibie Uczelni, przy ul. Biskupiej 24B w Gdańsku.
Dzień Otwarty Politechniki GdańskiejPokaz reakcji chemicznych, pokazowe wykłady z zakresu fizyki i matematyki, wizyty w studiu nagraniowym, ćwiczenia z projektowania architektonicznego, modelowanie jednostek pływających i zadania dla przedsiębiorczych – to tylko nieliczne spośród wielu atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy tegorocznego Dnia Otwartego Politechniki Gdańskiej. Zapraszamy 22 marca br. od godz. 9.00. Politechnika OPEN!
gwsh logoSpotkania z pracodawcami, oferty pracy dla nauczycieli, doskonalenie zawodowe, warsztaty – to wszystko czeka na uczestników Targów Pracy i Rozwoju Pedagoga. Na wydarzenie zaprasza Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna. Wstęp wolny.
4860064557ac8d12e9aaOgólnopolski Konkurs Medi@stery został zainicjowany w celu promowania najwybitniejszych prac absolwentów magisterskich studiów dziennikarskich. Prace można zgłaszać do 30 września 2015 roku.
up logo 160x125Katedra Ekonomiki Leśnictwa, Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają do udziału w konferencji naukowej pt. „Międzysektorowe problemy współpracy w polskim leśnictwie”, która odbędzie się w Kołobrzegu w dniach 30.09-2.10.2015 r.
wb 0Studenci i doktoranci, których zainteresowania badawcze skupione są wokół szeroko pojętej fizjologii, powinni pojawić się na IX Konferencji Adeptów Fizjologii, która w dniach 15-16 października 2015 r. odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim.
wb 0W dniach 08-10 lipca br. na Wydziale Nauk Społecznych UG odbędzie się 6. Międzynarodowa Mikrobiologiczna Konferencja Weiglowska (6th International Weigl Conference on Microbiology).
wb 0Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w Marszu na orientację "Kierunek Bioróżnorodność" realizowanym w ramach zadania "Bioróżnorodność Skarbem Gdańska - cykl zajęć praktycznych" dofinansowanego ze środków Gminy Miasta Gdańsk.
parp logoDo 15 lipca 2015 r. można przesyłać zgłoszenia w ramach IV edycji konkursu Akademicki Mistrz Innowacji. Konkurs adresowany jest do autorów prac inżynierskich oraz magisterskich, które zostały obronione w okresie od 1 lutego 2013 r. do 10 lipca 2015 r. na ocenę co najmniej dobrą. Pula środków przeznaczonych na nagrody dla autorów najlepszych prac wynosi 11 000 zł.
wch 0W dniach 21-25 września 2015 roku w Gdańsku odbędzie się 58 Ogólnopolski Zjazd Naukowy Polskiego Towarzystwa Chemicznego. Organizatorzy spodziewają się przybycia na to największe wydarzenie polskiej społeczności chemicznej około 1000 uczestników z całej Polski oraz znacznej liczby gości zagranicznych.
logo uniwersytet gdanskiKatedra Języka Polskiego Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz Instytut Kaszubski serdecznie zapraszają na ogólnopolską konferencję z cyklu Językowy, literacki oraz kulturowy obraz Pomorza dawniej i dziś, która odbędzie się 4 września 2015 roku w Gdańsku w budynku Wydziału Filologicznego UG przy ul. Wita Stwosza 55.
pg logo kolorAmerican Bureau of Shipping (ABS) po raz drugi w tym roku przyznaje stypendia dla najlepszych studentów Wydziału Oceanotechniki I Okrętownictwa PG.
!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->